Telefon görüşmelerini kaydetme ios

iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları Görüşme Kaydetme

IntCall uygulamasında size arama geçmişini gösteren menüler de vardır. Ayrıca kaydedilen ses dosyaları, paylaşım sayfasında desteklenen birçok uygulama aracılığıyla da aktarılabilir.

iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları

İşlevsel olarak ise çok farklı değiller. Her ülkeyi aramak için ne kadar harcama yapacağınıza dair bir liste bu programda mevcut değildir. Geçerli bir telefon numarasını aradıktan sonra aşina olacaksınızdır. Kayıt kalitesi tatmin edicidir.

Görüşme Kaydedici En İyi Uygulamalar Hangileridir?

iOS cihazınızda yaptığınız telefon görüşmesini telefonunuza anbean kaydedebilirsiniz. Bunun için iOS'un kendine ait bir uygulaması olmasa da. iOS işletim sistemi kullanılan iPhone telefonlarda yapmış olduğunuz telefon görüşmelerini kaydedebilirsiniz. Telefon görüşmelerinde sesleri.

Elbette her uygulamada olduğu gibi bu uygulamada kimi zaman sorunlar çıkabiliyor. Wİ-Fi kullandığınız anlarda bağlanma hatası verebiliyor fakat mobil veri kullandığınız taktirde her hangi bir sorun çıkmıyor. Kredi yukarıda verilen uygulama gibi sanal para kullanımı üzerine olmadığı için satın alma işlemi basittir. Bir dolar ve yüz dolar değerinde arasında kredi herhangi bir yerde satın alınabilir  ve yeniden yükleme  uygulama içi satın alma yoluyla ya da PayPal ve  AliPay yoluyla kolaylıkla yapılabilir.

Yukarıdaki uygulamaya benzer şekilde hatalar verdiği de oluyor.

iPhone’da çağrı kaydetmeyi sağlayan 4 uygulama

WeTalk Pro bir Wi-Fi ağına bağlandığınızda  telefon görüşmesi yapmayı reddedebilir ancak bu çağrıyı mobil veri ile hatasız yapabilirsiniz. Benzer isimli bir uygulama daha. Editörün notu:  Telefon görüşmelerinin kaydedilmesiyle ilgili kanunları var. Genel bir kural olarak, her iki tarafın da sözlü olarak kayda müsaade etmesi halinde herhangi bir yasal sorunla karşılaşmaya bilirsiniz.

Şaşırtıcı bir şekilde, Google Voice, istenmeyen aramaları filtrelemenize yardımcı olmanın yanı sıra ,herhangi bir ücret ödemeden gelen çağrıları kaydeder. Gelen çağrıları Google Voice ile kaydetmeye başlamak için öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekir. Bu son derece kolaydır — sadece  voice.

Hesabınız çalışır duruma geçtiğinde, bir sonraki adım arama kaydını etkinleştirmektir, böylece konuşmanızı bir MP3 dosyası olarak kaydedebilir ve otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Adım:   Ana  Google Voice ana sayfasına  gidin. Adım:   Aramalar  bölümüne ilerleyin  ve  Gelen arama seçeneklerinin   açık olduğundan emin olun. Her iki tarafa da çağrının kaydedildiğini bildiren otomatik bir bip sesi duyulur.

Kaydı durdurduktan sonra Google, konuşmayı tüm kayıtlarınızın bulunduğu, dinlendiği veya indirildiği Gelen Kutunuza otomatik olarak kaydeder.

iPhone Ekran Görüntüleri

Ancak uygulama içi satın alımlarla, uygulamaya, görüşme kaydetme süresi ekleyebilirsiniz. Mar 3, Yasal değil olsa bile bulaşma basına is alırsın. Gelen çağrı seçenekleri Incoming call options menüsü çıkmıyor. Şimdi sırası ile bu programların bütün özelliklerini sırasıyla inceleyelim. Konuşmasını kayıt altına aldığınız kişinin bu durumdan muhakkak haberi olmalı ve tarafınızca kişiye beyan edilmelidir.

Aslında ücretsiz seçenek yok denecek kadar az, ancak birkaç lira vermek istiyorsanız birkaç seçenek daha var. Birkaç çağrı kaydedici test ettik ve aşağıdaki üç seçeneğin en iyisi olduğuna inanıyoruz. Tek bir aramayı kaydetmek istiyorsanız, bu uygulama muhtemelen en iyilerden biri. Uygulamayı indirip bir NoNotes hesabına kaydolduktan sonra, her ay ücretsiz 20 dakikalık çağrı kaydı alırsınız.

Kayıtlı Telefon Görüşmeleri

Bu aylık sınırı aşarsanız, NoNotes çeşitli   fiyatlandırma seçeneklerine sahiptir  : Sınırsız kullanım için aylık 10 ABD doları veya yıl için 96 ABD doları ödeyebilirsiniz. Bir üst başlıkta ifade etmiştik.

Kurumsal şirketler telefon görüşmeleri öncesi görüşmelerin kayıt altına alındığını belirtmektedir. Bana göre sizlerde bu şirketlerle yapacağınız görüşmeleri karşı tarafa haber vermek suretiyle kayıt altına alabilirsiniz. Ancak bu durumun ne kadar hukuka uygun olduğunu bizde bilmiyoruz. Bu şekilde işlem yapmadan evvel muhakkak avukata danışabilirsiniz. Açıkçası şuan piyasada olan uygulamalar içinde en kullanışlı olanıdır. Hem sizin karşı tarafı aradığınız aramaları hem de size gelen aramaları kaydedebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir süre yada boyut kısıtlaması yok.

Sadece telefonunuzun hafıza durumuna bağlı. Bazı android telefonların sahip olduğu işletim sistemi çift yönlü aramaları desteklemediğinden her telefonda ACR programı çalışmayabilir. Bu tamamen telefonları üretici firmanın güvenlik amacıyla yapmış olduğu bir kısıtlamadır. Ancak bir çok telefonda çalışabileceğini şimdiden ifade edelim. Biz sadece önemli gördüğümüz birkaç özelliğini anlattık. Bizce kullanmaya değer bir uygulama. Ancak sizlerin de tecrübesini yorumlar kısmından görmek isteriz.

Android Telefonlar İçin Play Store. İkinci sıraya  Appliqato firması tarafından geliştirilen "Arama Kaydedici" isimli ürünü koyduk.

• iphone yazılım güncelleme ne kadar sürüyor.
  • internetten film izlerken bilgisayar donuyor.
  • casus telefon forum;
  • DEĞERLENDİRME;
  • facebook takip ettiklerimi toplu silme.
  • En İyi Görüşme Kaydedici Android Uygulamalar : ACR, Call Recordar Download.
  • iPhone'da çağrı kaydetmeyi sağlayan 4 uygulama - BT Magazin?

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

• mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

• mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

• Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

• Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

• Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web